En Enerjik Babalar Hattat Klinik’te

Hattat Klinik ailesi olarak her yıl Babalar Günü’ne özel seçtiğimiz programlarımızda Babalar Günü’ne özel fiyatlarımızla karşınızdayız. Değerli Babalarımız için uzun yaşamın sadece yaşama yılları eklemek değil, yıllara yaşamı da eklemek olduğunu düşünüyoruz. Unutmayın, kronolojik yaşınızı değiştiremeseniz de, biyolojik yaşınızı etkilemeniz mümkün. Aktif bir hayat tarzı sürdüğünüz, doğru egzersiz yaptığınız, sağlıklı beslendiğiniz ve sosyal kalabildiğiniz sürece daha sağlıklı ve dolu bir hayat yaşarsınız.

Kaliteli Yaşlanma Programı Neleri İçeriyor?Bu nedenle, Babalar Gününe Özel hazırladığımız çok özel fiyatlarla Kaliteli Yaşlanma Programımızla karşınızdayız. Bu program kapsamında well aging uzmanlarımız, beslenme ve egzersiz danışmalarımız kapsamlı değerlendirmeler ve testler sayesinde yaşlanma profilinizi, sağlık risklerinizi ve biyolojik yaş göstergelerinizi inceleyerek, egzersiz, stres yönetimi ve beslenme stratejilerini içeren size özel ve hayat tarzınıza uygun bir uzun yaşama planı hazırlarlar. Yaşam Koçunuz Size özellikle şu değerlendirmelerde yardımcı olur:

  • Takip ve Check-up Programları ile hastalıkların oluşmadan önlenmesi
  • Prostat, kardiyovasküler hastalıklar, metabolik sendrom, diyabet, tiroit, ve kanser gibi hastalıkların erken tanı ve tedavisi
  • Andropoz Hastalıkları tedavilerinin yanı sıra, tüm cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi
  • Sağlıklı beslenme ve aktivite programlarının uygulanması