Hamile olduğunuzu anladığınız o dakikaya dönelim. Merak, heyecan, sevinç, huzur… ve belki biraz stres , “şimdi neler olacak” hissi… O dakikadan itibaren anneliğin getirdiği tüm fiziksel, psikolojik, duygusal ve sosyal değişimleri yaşamaya başladınız.  Artık önceliğiniz bebeğiniz. Onun sağlıkla büyümesi, sağlıkla dünyaya gelmesi, onu mutlulukla kucağınıza almak. Aklınızdan geçen onlarca düşünce var.   Anne olacağınızı öğrenmeden önceki siz gittiniz, yerinize bir başkası, yeni bir “siz” geldi.  Üstelik doğumla, lohusalıkla, ilk 6 ayla, ilk 1 yılla ve devamında değişen ama sonlanmayan onlarca düşünce,sorumluluk, zaman-aile-ilişki yönetimi…  İnanılmaz derecede mutluluk verici bir süreç. Aynı zamanda ilişkinizde önemli bir dönemeç.  Bu süreçte sizi ve eşinizi neler bekliyor?  Hamilelik ve doğum sonrasında partnerlik ilişkisini, cinselliği ve sık karşılaşılan sorunların çözümlerini konuşuyoruz.

Kimler Katılabilir? 
Genel olarak bilgilenmek isteyenler de, ilişkisel veya cinsel sorunları olanlar da  eğitimlerimizden  yararlanabilir. İlişkiler veya cinsel yaşamla ilgili merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza doğru cevaplar arıyorsanız sohbet havasında geçen eğitimimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim içeriğinde sizden gelen sorulara büyük önem veriyoruz!  Sorularınızı önceden -tabii ki gizli kalmak şartıyla- bize bildirebilir veya eğitim günü yine isimsiz şekilde soru kasemize bırakabilirsiniz.

Yer:  Hattat Klinik, Yeni Sülük Sokak, No: 48, 3. Levent, İstanbul

Kontenjanlar 20 kişiyle sınırlıdır.   Lütfen ön rezervasyon, ödeme bilgileri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçin.

Hattat Klinik Tel:  0212 282 36 46 – 0533 747 74 90