Mindfullness  İngilizce’de mind yani zihin ve fulness yani doluluk kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.   Ana odaklanmak, zihni tam olarak anla doldurmak anlamında kullanılıyor. Gözümüzün önünde olan, her gün yaşadığımız, hissettiğimiz detaylara tam olarak odaklanma ve yargılamadan bakma hali.   Batılı bilim adamlarının uzun yıllarını meditasyonla geçirmiş Budist rahipler üzerinde yaptığı incelemeler sonrası geliştirilen mindfulness  depresyondan endişe sorununa hatta yeme bozukluklarına kadar kullanılabiliyor.   Mindfulness’u kendimizi, ilişkimizi anlamak için nasıl kullanabiliriz?  Mindfulness ile cinsel enerji nasıl arttırılır?  Dr. Ece Hattat İşeri'nin yaklaşık 10 yıldır yaptığı mindfulness çalışmaları ışığında klinik açıdan yardımcı olan tekniklerle ilişkilere ve cinsel sağlığa yeni bir bakış açısını konuşuyoruz.

Kimler Katılabilir? 
Genel olarak bilgilenmek isteyenler de, ilişkisel veya cinsel sorunları olanlar da  eğitimlerimizden  yararlanabilir. İlişkiler veya cinsel yaşamla ilgili merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza doğru cevaplar arıyorsanız sohbet havasında geçen eğitimimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim içeriğinde sizden gelen sorulara büyük önem veriyoruz!  Sorularınızı önceden -tabii ki gizli kalmak şartıyla- bize bildirebilir veya eğitim günü yine isimsiz şekilde soru kasemize bırakabilirsiniz. 

Yer:  Hattat Klinik, Yeni Sülük Sokak, No: 48, 3. Levent, İstanbul

Kontenjanlar 20 kişiyle sınırlıdır.   Lütfen ön rezervasyon, ödeme bilgileri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçin.

Hattat Klinik Tel:  0212 282 36 46 – 0533 747 74 90