Yapılan araştırmalar kişisel mutluluğunuz için sağlık, iç huzur, bireysel başarı gibi kriterlerin önemli olduğunu gösteriyor.  Ancak eşinizle ilişkiniz ve cinsel yaşamınız kişisel mutluluğunuzun önemli bir parçası.   Partnerinizle duygusal yönden, iletişim açısından ve cinsel anlamda mutlu olmanız kişisel mutluluğunuzu kesinlikle tamamlıyor.  İlişki süresi ilerlerken her çiftin geçtiği dönemeçler, zorluklar, değişimler var. Bu değişimlere adaptasyon çiftin önündeki yıllardaki mutluluğunu ve huzurunu belirliyor.  

Çiftlerin Yol Haritasında uzun süreli ilişkiler konusunda Dr. Ece Hattat İşeri'nin yazdığı tezin sonuçları ışığında ilişkilerde karşılaşılan zorlukları, cinsel engelleri, çözüm yollarını ve altın kuralları konuşuyoruz.

Kimler Katılabilir? 
Genel olarak bilgilenmek isteyenler de, ilişkisel veya cinsel sorunları olanlar da  eğitimlerimizden  yararlanabilir. İlişkiler veya cinsel yaşamla ilgili merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza doğru cevaplar arıyorsanız sohbet havasında geçen eğitimimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim içeriğinde sizden gelen sorulara büyük önem veriyoruz!  Sorularınızı önceden -tabii ki gizli kalmak şartıyla- bize bildirebilir veya eğitim günü yine isimsiz şekilde soru kasemize bırakabilirsiniz. 

Yer:  Hattat Klinik, Yeni Sülük Sokak, No: 48, 3. Levent, İstanbul

Kontenjanlar 20 kişiyle sınırlıdır.   Lütfen ön rezervasyon, ödeme bilgileri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçin.

Hattat Klinik Tel:  0212 282 36 46 – 0533 747 74 90