Kadın kadına ancak aramızda konuşabildiklerimiz bu seminerde.  Cinsel istek ve cinsel isteksizlik, cinsel motivasyon, orgazm olma yolları, cinsel kasları geliştirme egzersizleri, cinsel hijyen, eşlerle ilgili sorular ve daha pek çok konuda merak edilenleri karşılıklı bir sohbet havasında paylaşıyoruz.

B
u sohbetlerde partnerinizle bağlılığı, ten uyumunu ve cinsel uyumu devam ettirmenin, tatmin ve mutluluğu sürdürmenin yollarını konuşuyoruz. Bireysel ve ilişkisel sıkıntıları nasıl çözebileceğinizi, sağlık sorunlarını, cinsel engelleri, cinsel problemleri nasıl atlatabileceğinizi cevaplandırıyoruz.  Kadın ve erkekler arasındaki ilişkisel ve cinsel açıdan ana farklılıkları;  libido, motivasyon, uyarılma, orgazm gibi ana cinsel fonksiyonları; ayrıca eşlerle ilgili sorular ve merak edilenleri karşılıklı bir sohbet havasında sizinle paylaşıyoruz.

Kimler Katılabilir? 
Genel olarak bilgilenmek isteyenler de, ilişkisel veya cinsel sorunları olanlar da  eğitimlerimizden  yararlanabilir. İlişkiler veya cinsel yaşamla ilgili merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza doğru cevaplar arıyorsanız sohbet havasında geçen eğitimimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim içeriğinde sizden gelen sorulara büyük önem veriyoruz!  Sorularınızı önceden -tabii ki gizli kalmak şartıyla- bize bildirebilir veya eğitim günü yine isimsiz şekilde soru kasemize bırakabilirsiniz.Özellikle Kadın Kadına Aramızda Kalır dediğiniz kız arkadaşlarınız varsa hep birlikte sizi bekliyoruz!

Yer:  Hattat Klinik, Yeni Sülük Sokak, No: 48, 3. Levent, İstanbul

Kontenjanlar 20 kişiyle sınırlıdır.   Lütfen ön rezervasyon, ödeme bilgileri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçin.

Hattat Klinik Tel:  0212 282 36 46 – 0533 747 74 90