Artık sadece genel sağlık durumunuzun bir fotoğrafını çeken ve risklerinize karşı Sizi uyaran genel check-up programlarından bıktıysanız, Hattat Kliniğin son derece büyük avantajlara oluşturduğu paket programı tam Size göre!

Kadın ve Erkeğe özel hazırlanmış bu paketlerle genel sağlık check-up programlarındaki tüm risk unsurlarını araştırmakla kalmıyor, aynı zamanda cinsel performansınızı en üst seviyeye taşımak için gerekli tüm risk faktörlerini de inceliyoruz! Üstelik bunu en avantajlı fiyatlar ile Size sunuyoruz!

Hattat Klinik 'ten en Ateşli Sağlık Paketi en Avantajlı Fiyatlarla Karşınızda!

Hattat Klinik'ten En Ateşli Sağlık Paketi erkek ve kadınlar için ayrı olarak hazırlanmış bir check-up programıdır.

Cinselliği etkileyen her şey kalbi, beyni ve tüm diğer sistemleri de etkiliyor. Cinsel sağlığa olumsuz etki edecek risklerin ortaya çıkarılıp, varsa cinsel sorunların tedavi edilmesi genel sağlığı da olumlu etkiliyor.

Daha çok tutku, enerji, sağlık, denge, keyif, mutluluk ve huzur dolu bir hayat için ilk adım olarak düşündüğümüz bu paket programımızdaki tüm analizler ve testler erkek ve kadın hastalarımız için ayrı olarak dizayn edilmiştir.

Yüksek Performans sağlıklı ve aktif bir yaşama giden yolda ilk adımdır. Yoğun iş stresi ve günlük yaşamın sıkıntıları sırasında kendinize yeteri kadar önem vermiyorsanız, enerjiniz gün geçtikçe düşüyor ve gerek iş hayatınızda gerekse cinsel hayatınızdaki performansınızdan memnun değilseniz paketinizde bunları değiştirebileceğiniz yaşam tarzı önerilerini bulacaksınız.

Bu pakette Sizi öncelikle eksiksiz bir sağlık analizinden geçirerek, bir şikayetiniz olmasa da gizlice oluşmaya başlayan hastalıkları, yapılan tetkiklerle erken aşamadayken saptayacağız. Hiçbir belirti vermeden ve hastada hiçbir şikayete neden olmadan yıllarca sinsice seyreden, öte yandan beyin, kalp, böbrekler gibi hayati organlara da zarar veren hipertansiyon, kolesterol yüksekliği ve diyabet gibi hastalıklarda erken teşhisin ve düzenli tedavinin önemi büyüktür.

Cinsel Sağlık problemleri genel sağlık problemlerinin de habercisidir! Sağlıklı bir cinsellik fiziksel sağlığınıza katkıda bulunduğu kadar duygusal durumunuzu iyileştirir, kendinize olan güveninizi arttırır ve partnerinizle olan ilişkinizi hep taze tutar. Bu paket ile Sizi bu yönden de inceleyecek, cinsel performansınızı en üst seviyeye çıkartmak üzere gerekli önerileri vereceğiz.

Daha çok tutku, enerji, sağlık, denge, keyif, mutluluk ve huzur dolu bir hayat için ilk adımı atın.

Hattat Klinik Programınız ile hayata sarılın, ona iyi bakın. Çünkü hayat size bir armağandır.

Hem erkeklerde hem de kadınlarda genel sağlığı olumsuz yönde etkileyen her faktör cinsel tatmini azaltıyor. Sigara, alkol, uyku sorunları, sağlıksız beslenme, kilo fazlalığı, hareketsiz bir yaşam, aşırı ve kontrol edilemeyen stres, kolesterol, tansiyon, kan şekeri yüksekliği gibi pek çok risk faktörü cinsellik için de geçerli. Mesela kalp damar sorunları yaşayanların yaklaşık yarısı ve daha fazlası cinsel sorun yaşıyor. Tiroid sorunları, diyabet, kemik-eklem sorunları gibi diğer hastalıklar ve çeşitli ilaçlar da cinselliği olumsuz etkiliyor. Üstelik cinsel bölgelere giden damarlar koroner kalp damarlarından çok daha küçük çaplı olduğundan genel sağlık sorunları kendini ilk olarak cinsel problemler olarak gösterebiliyor.

Erkekler ve Kadınlar için ayrı hazırlanmış bu paket rutin sağlık kontrollerinin bir adım ötesine geçerek, sadece genel risk analizleri ile yetinmeyen ; cinsel sağlığın da genel sağlık ile yakından ilişkili olduğunu anlayan ve bu kontrollerini avantajlı fiyatlar ile yaptırmak isteyen herkes için uygundur.

Özetle;

 • Sağlığını korumak, iyileştirmek, aktif, zinde, yüksek performanslı bir hayat sürmek isteyenler
 • Cinsel performansını arttırmak isteyenler
 • Cinsel isteğini ateşleyip, hormon seviyelerini düzenlemek isteyenler
 • Kalp-damar sağlığı, bağışıklık sistemi, antioksidan kapasitesini güçlendirmek isteyenler
 • Kaliteli yaşamak ve yaşlanmak için başta beslenme ve egzersiz olmak üzere hayat tarzı önerilerine ihtiyaç duyanlar

Daha çok tutku, enerji, sağlık, denge, keyif, mutluluk ve huzur dolu bir hayat için ilk adımı atın.

Hattat Klinik Paket Programı ile hayata sarılın, ona iyi bakın. Çünkü hayat size bir armağandır.

Hattat'tan En Ateşli Paketin amacı sağlık ve cinsellik için risk teşkil eden hususları ortaya çıkarmak, yaşam kalitesini ve mutluluğu etkileyecek durumları erkenden , bir belirti göstermeden tespit etmek, bunları en erken ve etkili yoldan önleyerek Sizin sadece hayat değil, ilişki kalitenizi de arttırmak.

Bu paket rutin sağlık kontrollerinin bir adım ötesine geçerek, sadece genel risk analizleri ile yetinmeyen ; cinsel sağlığın da genel sağlık ile yakından ilişkili olduğunu anlayan ve bu kontrollerini avantajlı fiyatlar ile yaptırmak isteyen herkes için uygundur.

Özetle Hedeflerimiz;

 • Cinsel fonksiyonların iyileştirilmesi
 • Cinsel isteğin ve enerjinin yerine getirilmesi
 • Kalp-damar sağlığının korunması
 • Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi
 • Serbest radikallere karşı antioksidan, vitamin, mineral ve fitokimyasallar desteği
 • Dengeli ve sağlıklı beslenme planı
 • Aktif yaşam önerileri
 • Stres yönetimi
 • Sağlıklı hayat tarzı alışkanlıklarıdır.

Daha çok tutku, enerji, sağlık, denge, keyif, mutluluk ve huzur dolu bir hayat için ilk adımı atın.

Hattat Klinik Paket Programı ile hayata sarılın, ona iyi bakın. Çünkü hayat size bir armağandır.